Główną założycielką spółki jestem ja, Karo. Moją 'współpracownicą' jest Berni.
To, co wykonujemy będzie na oddzielnych stronach, przykładowe prace też oraz darmowa grafika (stampy, prezentacje, bannery itp.).
Naszym bannerem jest taki oto obrazek, którego kod HTML (np. na howrse) brzmi następująco:
<a href="http://cannahari.blogspot.com/"><img src="http://oi59.tinypic.com/10f6jxx.jpg">
</a>
Myślę, że będziecie zadowoleni z grafiki wykonywanej przez nas.
Karo :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz